نائب نائب
 • راوی ! ( یکشنبه 89/10/26 :: ساعت 8:33 عصر)

 • ابراز دشمنى با بسیج، یعنى ابراز دشمنى با مجاهدت و تلاش و نشاط و کار در همه‏ى میدان‏ها. خیلى روشن است که آرزومندانِ ناکامى این ملت، از بسیج ناراحتند. هر کس آرزومند است که این ملت ناکام بشود و شکست بخورد، از حضور بسیج ناراحت است. همه‏ى دشمنان، همه‏ى حاسدان، همه دل‏بستگان به دشمن در داخل، از بسیج خوش‏شان نمىآید.

   

  مقام معظم رهبرى‏ - 7/9/1384 - دیدار هزاران نفر از بسیجیان در سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع) (دریافت متن کامل: فرمت doc   ، فرمت pdf) • راوی ! ( یکشنبه 89/10/19 :: ساعت 5:23 عصر)

 • وقتى انسان حقیقت بسیج را میداند، آن وقت میفهمد سرّ مخالفتها و دشمنى‌ها و عنادهائى که هدایت میشود از طرف دشمنان انقلاب و دشمنان کشور و دشمنان نظام به سوى بسیج؛ علت این دشمنى‌ها را انسان میفهمد.

  قلّه‌هاى بلند، بیشتر آماج قرار میگیرند. نشانهاى برجسته، زودتر مورد توجه واقع میشوند و آماج دشمنى قرار میگیرند.

   دشمنان میدانند که حضور بسیجى، واقعیت بسیج در کشور و در میان ملّت ایران چقدر اهمیت دارد؛ لذا همت میگمارند بر اینکه این حقیقت مؤثر و کارآمد و نافذ را مورد تهاجم قرار بدهند. البته این مظلومیت است.

  مظلومیت، مطلقاً به معناى ضعف نیست. قوى‌ترین انسانهاى دنیا هم مظلوم واقع شدند. امیرالمؤمنین نیرومندترین انسان دورانهاى گوناگون است و مظلوم‌ترین انسانها هم هست. انقلاب ما و نظام جمهورى اسلامى جزو مقتدرترین و نافذترین پدیده‌هاى دوران معاصر است، اما مظلوم هم هست. شخص امام بزرگوارمان - یک انسان مقتدر و قوى که میتوانست دنیا را تکان بدهد و تکان داد - جزو مظلوم‌ترین انسانهاى زمان خودش بود. بنابراین مظلومیت منافات ندارد با اقتدار.

  بسیج مظلوم است، ولى مقتدر است، نافذ است، اثرگذار است؛ این اثرگذارى باقى خواهد ماند و باید این را روزبه‌روز خود عناصر بسیجى و مجموعه‌هاى بسیجى تقویت و عمیق‌تر کنند.

   

  مقام معظم رهبری- 4/9/88 - بیانات در دیدار جمع کثیرى از بسیجیان کشور (دریافت متن کامل: فرمت doc     ، فرمت pdf  ) • راوی ! ( جمعه 89/3/21 :: ساعت 6:29 عصر)

 •  

  فرهنگ بسیجى است که مى‏تواند بر همه‏ى تحولات این کشور فایق بیاید و حرکت این کشور را تضمین کند.

   

  مقام معظم رهبرى‏ - 7/9/1384 - دیدار هزاران نفر از بسیجیان در سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع) (دریافت متن کامل: فرمت doc ، فرمت pdf) • راوی ! ( چهارشنبه 89/2/29 :: ساعت 9:32 عصر)

 • طلاب همواره در میدان تبلیغ، بسیجیهاى نظام بوده‏اند. کمک به نظام، کمک به مسؤولان، کمک به دولت و کمک به این کسانى که با همه‏ى وجود دارند تلاش مى‏کنند، جزو چیزهایى بوده که بحمداللَّه طلاب همیشه آن را انجام داده‏اند؛ الان هم باید انجام دهند.

   

  مقام معظم رهبری - 1/12/70 - اجتماع طلاب و فضلاى حوزه‏ى علمیه‏ى قم‏  (دریافت متن کامل: فرمت doc ، فرمت pdf) • راوی ! ( چهارشنبه 89/2/29 :: ساعت 9:32 عصر)

 • بسیج نه به پول وابسته است، نه به عنوان و جاه و جلال وابسته است، نه به دستور از بالا وابسته است. معیار بسیج، بصیرت است و ایمان. ایمان از دل او می‏جوشد، او را به کار وادار می‏کند؛ بصیرت هم به او تفهیم میکند که چگونه حرکت کند، معیارها را چگونه تشخیص بدهد، راه را چگونه طى کند. این معناى بسیجى است.

   

  مقام معظم رهبری- 4/9/88 - بیانات در دیدار جمع کثیرى از بسیجیان کشور (دریافت متن کامل: فرمت doc ، فرمت pdf) • راوی ! ( شنبه 89/2/4 :: ساعت 6:39 عصر)

 • بعضى تصور کردند بسیج منحصر است در همین تعداد گردانهاى بسیجى یا سازمانهاى نظامى بسیجى - اینها البته جزو بهترین بسیجى‌ها هستند - اما بسیج فقط این نیست؛ بسیج گسترده است، در همه‌ى عرصه‌ها. شاید صدها برابر یا بیش از صدها برابر آن تعدادى که در قالبهاى نظامى هستند، در قالبهاى غیر نظامى هستند، در بخش‏هاى مختلف؛ در دانشگاه یک جور، در کارگاه یک جور، در قشرهاى مختلف مردم یک جور، در روستاها یک جور، در شهرها یک جور، در میان عشایر یک جور، در حوزه‌هاى علمیه یک جور. بسیج حضور دارد؛ یک حضور فراگیر و مقتدر و تمام‌نشدنى.

   

  مقام معظم رهبری- 4/9/88 - بیانات در دیدار جمع کثیرى از بسیجیان کشور (دریافت متن کامل: فرمت doc ، فرمت pdf) • راوی ! ( چهارشنبه 89/1/25 :: ساعت 2:2 عصر)

 • روحیه‏ى بسیجى یک روحیه‏یى است که اگر در هر نقطهاى و در هر قشرى به‏وجود بیاید، در آن‏جا فعالیت و نشاط و حرکت و حیات را مضاعف و چند برابر مى‏کند؛ این معناى بسیج است.

   

  مقام معظم رهبرى‏ - 7/9/1384 - دیدار هزاران نفر از بسیجیان در سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع) (دریافت متن کامل: فرمت doc ، فرمت pdf)     1   2   3   4   5      >